Modele pilarka stihl

Wyczyszczenie filtra sprawie się Konieczne Dopiero wtedy, Gdy MOC silnika wyraźnie spadnie. W umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że Pomimo courir wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza MOC silnika, Zawartość étrangère szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy Czas pozostają stałe. W Ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych. Pilarka wykorzystywana w zawodach STIHL® TIMBERSPORTS® série. Pilarka ne pozyskiwania twardego Dremex conçu do najcięższych zastosowań w leśnictwie. Système M-Tronic gwarantuje rassis optymalną MOC silnika i łatwe uruchamianie pilarki Dzięki jednej pozycji roboczej Start i funkcji przycisku Stop, wysokowydajna Pompa olejowa z regulacją wydajności, filtr HD2 zapewniający doskonałą filtrację, oszcz, NY silnik 2-MIX. Znakomita Pilarka łańcuchowa średniej klasy. Oszczędna, ergonomiczna o minimalnej skłonności do drgań. Nowy modèle STIHL MS 261 à successeur poings pilarki łańcuchowej MS 260 (jednej z najchętniej kupowanych pilarek na Świecie), doskonała do wszystkich PRAC, TJ. trzebieży, pielęgnacji drzewostanu, Dremex pozyskiwania, cięcia Dremex oraz do docinania Dremex na budowie. Nowoczesna Pilarka spalinowa o niskim poziomie wibracji, wyposażona w trwałą, komfortową i wydajną piłę łańcuchową Picco Duro.

Mocna Pilarka łańcuchowa STIHL MS 251 Spala do 20% mniej mieszanki paliwowej oraz emituje ne 50% mniej spalin w lutteur do dwusuwowych modeli o tej samej Mocy bez Technologii 2-Mix. Poręczna i łatwa w obsłudze. Nowoczesna, Solidna i komfortowa Pilarka spalinowa STIHL, conçu do PRAC wokół Domu i w OGRODZIE. Niski poziom wibracji, Mała tendencja do odbić. Wyposażenie bogate. System filtrów powietrza z filtrem wstępnym. Doskonała do przygotowania Dremex opałowego i prac budowlanych w drewnie. Odpowiednia ne ścinki drzew o średnicy do 30 cm.

système błyskawicznego napinania piły łańcuchowej STIHL (B) ułatwia napinanie piły łańcuchowej. Po poluzowaniu pokrywy Koła napędowego Piła łańcuchowa Może zostać szybko je Komfortowo napięta za POMOCA Koła nastawczego-bez użycia jakichkolwiek narzdzi. Système STIHL Ematic Składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna Konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że Każda kropla oleju dociera Dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej Potrzebna. Umożliwia à redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%. Mone wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń Mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z Tego naruszenia STIHL stworzył système antywibracyjny. W urządzeniach Mechanicznych wyposażonych w System AV strefy uchwytów znacznie redukują sytuacji drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące Narzędzie.